Bizi Tanıyın ☺

jojobet giriş
perabet giriş
casibom

jojobet

meritking

sekabet

meritking

perabet

sekabet

sahabet

canlı casino

sahabet

Akta Car Rental

2008 yılında kurulan firmamız bünyesinde 98 adet araç ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Genellikle kurum kuruluş ve kurumsal şirketlerin yanı sıra günlük operasyonel kiralamada yapmaktayız.

Ankara'da Araba Kiralama ve VIP Transfer alanında faaliyet gösteren firmamız, uluslararası kalite standartlarını yükseltmek sureti ile yeni projeler üreterek ve hizmet noktalarını genişleterek faaliyetlerini sürdürmektedir.

Haftanın 7 günü 24 saat, en iyi araçları en uygun fiyatlarla verme iddiasıyla hizmetlerimizle devam ediyoruz. % 100 Müşteri memnuniyeti ilkesi , % 100 Personel yatırımı hedefi ile siz değerli misafirlerimizin tatillerinde, iş gezilerinde ve kısa / uzun süreli araç ihtiyaçlarında her zaman yanınızdayız.

 • Güvenilir Hizmet
 • Müşteri
  Odaklı
 • 24/7 Destek Çözümleri
01 Kalite Politikamız

Akta Car Rental kurulduğu günden itibaren müşteri odaklı yapısından ödün vermeden, emin adımlarla büyümeye devam eden, hizmet öncesi ve sonrasında hızlı, ekonomik ve alternatif çözümler sunarak bünyesinde ’’mutlu müşteriler’’ oluşturmaktadır.

02 Misyonumuz

Müşteri memnuniyeti ve sadakatini üst düzeyde tutarak en yüksek verimi sağlayan, bilgi ve deneyim birikimi olan, Müşterilerine filo yönetimi konusunda danışmanlık hizmeti veren, Çalışanlarına kendilerini geliştirme ortamı yaratan, Sosyal sorumluluklarının bilincinde olan ve bu konuda aktif rol alan bir kurum olmaktır.

03 Vizyonumuz

Bölgemizde; güvenilir, güçlü, saygın olan, Uzun ve Kısa Dönem Otomobil Kiralama hizmetini tanıtma ve benimsetmede öncülük eden, ve Filo yönetimi konusunda uzman olarak kabul edilen, LİDER bir şirket olmaktır.

Ankara'nın En İyi Oto Kiralama Firması!

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz??

car-img
 
Güvenlik

Araçlarımız her türlü mevsim koşullarına hazırlanır ve bakımları zamanında yapılır.

 
Ekonomik Fiyatlar

Müşterilerimize en iyi fiyatlar ile en iyi hizmet vermeye çalışıyoruz.

 
Konfor

Araçlarımız maksimum 3 yaşında ve konfor düzeyi yüksektir.

 
Transfer ve Karşılama

Ankara Esenboğa Havaalanına araç getirme, transfer ve karşılama hizmeti vermektedir.

 • ankara oto kiralama
  Ayhan Özdemir
  İşletmeci / Ankara

  Bazı dönemlerde ek araç ihtiyaçlarımızda sürekli AKTA Rent a Car'ı tercih ediyoruz. Kurumsal yapısı ve profesyonel çalışma uygulamalarınndan dolayı sürekli tercih ediyoruz.

 • ankara oto kiralama
  Ayşen Kaldemir
  İşçi / Almanya

  Her yıl düzenli olarak Almanya'^dan Türkiye'ye 3 defa gelirim. Her gelişimde sürekli AKTA'yı tercih ederim.

 • ankara oto kiralama
  John Trex
  İş Adamı / Belçika

  I constantly come to Turkey in order to take care of some of my work. I prefer AKTA for my transfer and car needs in Ankara.

Araç Kiralamak ve Destek için Bizi Arayın

+90 312 417 85 81
+90 539 331 13 31

Merkez Ofis : İnkılap Sokak 31/B Kızılay / Çankaya / Ankara